Warsztaty dla dorosłych, instytucji i firm

Zapraszam do współpracy firmy, instytucje i placówki. Zorganizuję dla Waszych pracowników, podopiecznych, studentów itd. warsztaty w plenerze oraz stacjonarne

Jeśli chcesz, abym przeprowadziła warsztaty w Twojej firmie, placówce czy instytucji, skontaktuj się ze mną: kontakt@tyskielovelasy.pl

Z przyjemnością zorganizuję warsztaty dla osób dorosłych, seniorów, studentów, podopiecznych oraz pracowników Twojej firmy czy instytucji. Warsztaty mogą odbyć się środowisku leśnym, parku, boisku lub stacjonarnie w sali, w zależności którą z opcji Państwo wybierzecie. Spotkania w grupie zawsze są wspaniałym sposobem na integrację, poznaniem się lepiej, miłym spędzeniem czasu i rozwojowym oderwaniem się od obowiązków zawodowych.

Gry i zabawy integracyjne, inspirowane pedagogiką przygody i pedagogiką przeżyć

Z przyjemnością zaproszę osoby dorosłe do wspólnych zabaw i gier opartych na pedagogice przygody i pedagogice przeżyć. Podczas takich zajęć uczymy się kompetencji społecznych poprzez doświadczanie, aktywności zespołowe, budujemy umiejętności komunikacji, współpracy, wzajemnego zaufania i szukania rozwiązań. Jest w tym dużo zabawy i śmiechu, ale pojawia się również wiele emocji, przemyślenia a nawet sporów czy kłótni. To wszystko jest w porządku, przygoda i przeżycia podczas tych zajęć są czynnikiem sprzyjającym rozwojowi, uczenia się bycia razem i wspólnego działania w grupie.

Czas trwania: ok. 120 min.

Cena: Szczegóły ustalane indywidualnie. Zapewniam wszelkie potrzebne akcesoria i materiały.

Miejsce: najlepiej w przyrodzie, ewentualnie sala

Kąpiele leśne – uważne bycie w lesie

Zapoznaj się z zakładką Kąpiele leśne

Czas trwania: ok. 2,5 godziny

Cena: Szczegóły ustalane indywidualnie. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały i akcesoria.

Miejsce: środowisko leśne lub park, do ustalenia

Prelekcje o leśnych kąpielach i lasoterapii lub boso-chodzeniu

Podczas wykładu opowiem Wam czym są kąpiele leśne, a czym nie są, dlaczego warto przebywać w lesie, jaki wpływ ma las na organizm człowieka, jak doświadczać lasu – czyli co robić, by zanurzyć się w leśnej atmosferze, co dzieje się w naszym organizmie gdy jesteśmy w lesie, czym przepełnione jest leśne powietrze i wiele innych, cennych informacji.

Czym jest boso-chodzenie? Jaki wpływ ma na nasz organizm? Czy warto chodzić boso i po co to robić? Czy to jest bezpieczne? Czy wszędzie można chodzić boso? Na te i inne pytania chętnie odpowiem Wam podczas wspólnego spotkania przy herbacie.

Czas trwania: 1 – 1,5 godziny

Cena: Szczegóły do ustalane indywidualnie. zapewniam wszelkie potrzebne materiały i akcesoria.

Miejsce spotkania: sala w Waszej placówce/firmie (lub sala zorganizowana przeze mnie) lub w plenerze

Warsztaty tworzenia naturalnych świec

Na warsztatach tworzenia naturalnych świec:

  • poznacie obszerne “know how” dla początkujących o świecach: dowiecie się jakie są rodzaje wosków, jaki wosk zastosować do świec zalewanych w naczyniu, jaki do świec wolnostojących a jaki do tart i wosków kominkowych, jak dobrać odpowiedni knot do świecy, jaką ilość olejku zastosować, jak przygotować wosk, w jakiej temperaturze wosku zalewać naczynie, co znaczy, że świeca jest naturalna i czy każda świeca naturalna jest produktem ekologicznym oraz wiele innych cennych informacji
  • własnoręcznie wykonacie dwa naturalne produkty, sami zdecydujecie o zapachach świecy i ozdobach w nich użytych:

Opcja 1: jedna świeca zalana w naczyniu o pojemności 120 ml + 3 szt tealightów (podgrzewaczy)

Opcja 2: jedna świeca zalana w naczyniu o pojemności 120 ml + zawieszka zapachowa, którą będziesz mogła/mógł powiesić w szafie, samochodzie lub jako ozdobę w dowolnym miejscu

Czas trwania: ok. 120 min

Cena: Zależna od wybranej opcji i ilości uczestników. Szczegóły ustalane indywidualnie. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały i akcesoria.

Miejsce: sala placówki (lub sala zorganizowana przeze mnie – dodatkowy koszt)

Warsztaty – Obrazy lasem inspirowane

Na warsztatach „Obrazy lasem inspirowane” stworzycie swój własny obraz – malowany farbami, odbijany roślinami lub wyklejany leśnymi elementami (mchem, szyszkami, gałązkami, liśćmi, leśnymi ziołami itp).

Czas trwania: do 120 min

Cena: Szczegóły ustalane indywidualnie. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały i akcesoria.

Miejsce: sala placówki/firmy (lub sala zorganizowana przeze mnie – dodatkowy koszt) lub w plenerze

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *